Jeśli macie problemy w relacji. Trudno wam się dogadać. Awantury są w kółko na ten sam temat i nie widać żadnego rozwiązania. Nie jesteście pewni, czy chcecie być razem lub po prostu chcecie lepiej poznać swoją relację, zapraszam na konsultacje dla par.

W trakcie spotkania możesz dowiedzieć się na czym polega psychoterapia oraz omówimy potencjalne kierunki pracy.

Dlaczego warto przyjść na terapię?

Dla wielu osób trudne jest by przyjść na terapię, bo to wiąże się z obawą, że coś jest ze mną/z nami bardzo nie tak. Przyjrzyjmy się temu.

Jeśli ktoś złamie rękę to bez wahania idzie do specjalisty. Podobnie jest z naszymi relacjami, jeśli coś nam dokucza, lub sprawia trudność, warto szukać profesjonalnego wsparcia.

W życiu codziennym uczymy się akceptować nasze wewnętrzne konflikty i trudności. Radzić sobie z tą sytuacją. Jednak z drugiej strony może warto przyjrzeć się naszym trudnościom, konfliktom wraz z psychoterapeutą. To może wiele zmienić. Sprawić, że wiele z nich uda się rozwiązać.

Macie ochotę sprawdzić, czy terapia jest dla Was?

Zapraszam na bezpłatne spotkanie, które będzie trwało 30 min.
Zapisać się można pod numerem telefonu: 880 050 094 lub pisząc na adres annamdborys@yahoo.com

Zobacz też

Czuj, twórz i kochaj

Czuj, twórz i kochaj

Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania Twoich najgłębszych pragnień, tak aby stały się one inspiracją w życiu, które tworzysz każdego dnia. Będziemy czuć, tworzyć i ukochiwać nasze marzenia.