Terapia

Dlaczego warto przyjść na terapię?

 

Na każdą trudność możemy patrzeć jak na problem lub jak na lekcję życia.

Terapia nie zmieni rzeczywistości. Jednak zmieni Ciebie tak,

że zaczniesz sobie w tych sytuacjach radzić.

Chcę się umówić

Co jeśli trudność nie znika?

Z naszymi wewnętrznymi trudnościami nauczyliśmy się sobie radzić sami, wspieramy się radą przyjaciół lub sprawdzonymi sposobami, by zrobiło nam się lepiej. To jest super. Jednak czasami to nie wystarcza. I nasz kłopot, nie znika. Wypróbowaliśmy już wszystkie sposoby, a problem uporczywie wraca, a często nawet się nasila. Wtedy warto skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Warto o siebie zadbać

Ciągle w głowie słyszysz krytyczny głos? Dopada Cię smutek lub masz wrażenie, że twoje życie nie ma sensu? Masz kłopoty ze snem? A może uciekasz przed trudnymi uczuciami, myślami, w pracę lub używki?

A może masz kłopoty w pracy, nie jesteś w stanie dogadać się z szefem/szefową lub nie wiesz jak odnaleźć się w zespole?

Odnajdź swoje zasoby

Takie kłopoty wskazują, że gdzieś zagubiliśmy nasz potencjał. Czy to dlatego, że mamy niełatwe doświadczenia w przeszłości, czy wielokrotnie usłyszeliśmy, że jacyś jesteśmy i niestety w to uwierzyliśmy, czy też nie mamy dość kontaktu z własną siłę i potencjałem by się obronić. Dobra wiadomość jest taka, że te wszystkie zawirowania mogą być dla nas inspiracją by zyskać kontakt z naszymi zagubionymi zasobami. Naszym wewnętrznym potencjałem, do którego chwilowo nie mamy dostępu. A terapia jest właśnie procesem, którym możemy odkryć siebie i nasze ukryte możliwości.

Zapraszam

NA STRYCHU

Różana 63a
Warszawa

Tuż przy Metrze Racławicka

Jeśli masz jakieś pytanie, zapraszam do rozmowy

880 050 094

terapia@annaborys.pl