O mnie

Jestem psychoterapeutką. Ukończyłam I etap Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu (IPP) . Obecnie jestem w fazie certyfikacyjnej Szkolenia Dyplomowanego w IPP.

Program Licencyjny IPP działa w oparciu o zasady International Association of Process Oriented Psychology, jego ukończenie pozwala uzyskać międzynarodowe uprawnienia Dyplomowanego Processworkera oraz Certyfikat Psychoterapeuty POP. Program posiada rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Praktyków Psychologii Procesu.

W ramach 10-letniego szkolenie ukończyłam ponad 1000 h zajęć szkoleniowych w ramach programu IPP m.in. Politykę relacji – studium rozwiązywania konfliktów i pracy ze światem, kurs Relacji terapeutycznej oraz Kurs pracy z oporem. Uczestniczyłam zarówno w krajowych jak i zagranicznych szkoleniach.

Prywatnie kocham nurkować. Tylko pod wodą na naszej planecie nie czuje się grawitacji, ląduje się w zupełnie innej krainie, gdzie formy życia zaskakują, zachwycają i onieśmielają. Z przyjemnością gram również w gry planszowe z przyjaciółmi.

Więcej o metodzie i o jej twórczy można znaleźć na stronie: http://www.aamindell.net/ 

Media

Kochamy, ale jednak zdradzamy. Co takiego jest w zdradzie, że tak bardzo nas pociąga?

ohme.pl/psychologia

Świątek piątek: Festiwal POPkreacje

www.rdc.pl/podcast

Zapraszam

NA STRYCHU

Różana 63a
Warszawa

Tuż przy Metrze Racławicka

Jeśli masz jakieś pytanie, zapraszam do rozmowy

880 050 094

terapia@annaborys.pl