Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania Twoich najgłębszych pragnień, tak aby stały się one inspiracją w życiu, które tworzysz każdego dnia. Będziemy czuć, tworzyć i ukochiwać nasze marzenia.
DLA KOGO?
Jeżeli w Twoim życiu brakuje przyjemności, czujesz się zmęczona, sfrustrowana i nie wiesz czego chcesz, to ta przygoda jest dla Ciebie!
Jeżeli wciąż realizujesz oczekiwania innych, a brakuje Ci odwagi, aby sięgnąć po to, czego tak naprawdę pragniesz, to ten warsztat jest dla Ciebie!
Jeżeli masz pomysły, wizje, pragnienie, które wciąż odstawiasz na bok w imię ważniejszych spraw, to ten wyjazd jest dla Ciebie.
Jeżeli masz ochotę zanurzyć się w siebie i wydobyć potencjał, który pozwoli Ci żyć bardziej w zgodzie ze sobą to ta podróż jest dla Ciebie.
CO BĘDZIEMY ROBIĆ?
CZUĆ – wydobywać na powierzchnię nasze najgłębsze pragnienia. Będziemy słuchać naszego ciała, zaglądać w nasze sny i marzenia i robić przestrzeń dla naszej intuicji.
TWORZYĆ – stwarzać przestrzeń, aby nasze pragnienia mogły wykiełkować i wzrastać w życiu codziennym.
UKOCHIWAĆ – pielęgnować i karmić nasze kiełkujące pomysły, tak aby pewnie zagościły w naszym życiu.
JAK? GDZIE? KIEDY?
Zapraszamy na wyjazdowy warsztat rozwoju osobistego do malowniczego Domu nad Wierzbami, który zanurzony jest w tajemniczej okolicy starorzecza Bugu.
Zajęcia będę prowadzone przez dwie doświadczone psychoterapeutki, pracujące metodą psychologii zorientowanej na proces z elementami coachingu.
Warsztat rozpoczynamy wspólną obiadokolację w czwartek 22 października, a kończymy również obiadem w niedzielę 25 października.
Cena wyjazdu :
1299 zł
Obejmuje noclegi, wyżywienie i zajęcia warsztatowe
JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Wyślij zgłoszenia na adres:
annamdborys@yahoo.com, 880 050 094 (do Ani), terapianastrychu@gmail.com, 600 493 650 (do Oli)
Chcesz dowiedzieć się więcej, chętnie odpowiemy na Twoje pytania, pisz lub dzwoń.
OSOBY PROWADZĄCE:
Aleksandra Marszał-Bohdziul, psychoterapeutka, coach, trenerka rozwoju osobistego. Od kilku lat z powodzeniem wspiera kobiety w ich rozwoju prowadząc terapię indywidualną, prowadząc różnorodne, autorskie warsztaty rozwoju osobistego. Żona, mama czwórki łobuzów, pasjonatka książek, malarstwa, dzikiej przyrody i flamenco.
Anna Borys, psychoterapeutka, facylitatorka, trenerka rozwoju osobistego. Pracuje z kobietami nad okrywaniem ich ukrytego potencjału i towarzyszy im w rozwoju i stawaniu się w pełni sobą. Prowadzi zarówno terapię indywidualną, jak i warsztaty rozwojowe.
Kocha tańczyć, pływać nago i trenuje kick boxing.

 

Zobacz też

Bezpłatne konsultacje dla Par i Rodzin

Bezpłatne konsultacje dla Par i Rodzin

Jeśli macie problemy w relacji. Trudno wam się dogadać. Awantury są w kółko na ten sam temat i nie widać żadnego rozwiązania. Nie jesteście pewni, czy chcecie być razem lub po prostu chcecie lepiej poznać swoją relację, to zapraszam.