Czujesz, że to dobry moment na zmiany w Twoim życiu. Chcesz sprawdzić, czy terapia Ci w tym pomoże?
Zapraszam na bezpłatne konsultacje, które mogą obyć się zarówno w wersji online, jak i osobistego spotkania
W trakcie rozmowy wyjaśnię jak działa terapia oraz określimy ewentualne kierunki pracy.
☯ Jakimi problemami możemy zająć się na terapii?
Masz trudności w relacjach? Trudno Ci stworzyć stały związek i ciągle spotykasz „podobnych” do siebie partnerów/partnerki? Bardzo mocno się zakochujesz, jednak twoje nadzieje szybko się rozwiewają? Boisz się odrzucenia, jesteś zazdrosny/zazdrosna?
Brakuje Ci pewności siebie? Trudno Ci się dogadać z partnerem/partnerką, a kłótnie ciągle są o tym samym? A może trudno Ci zaakceptować stratę bliskiej osoby?
Czujesz, że jesteś nie wystarczająco dobry/dobra? Ciągle w głowie słyszysz krytyczny głos? Dopada Cię smutek lub masz wrażenie, że twoje życie nie ma sensu? Masz kłopoty ze snem? A może uciekasz przed trudnymi uczuciami, myślami, w pracę lub używki?
Masz kłopoty w pracy? Nie jesteś w stanie dogadać się z szefem/szefową? A może nie wiesz jak odnaleźć się w zespole?
☯ Dlaczego warto przyjść na terapię?
Z naszymi wewnętrznymi trudnościami nauczyliśmy się sobie radzić sami, wspieramy się radą przyjaciół lub sprawdzonymi sposobami, by zrobiło nam się lepiej. To jest super. Jednak czasami to nie wystarcza. I nasz kłopot, nie znika. Wypróbowaliśmy już wszystkie sposoby, a problem uporczywie wraca, a często nawet się nasila. Wtedy warto skorzystać z profesjonalnej pomocy.
Warto o siebie zadbać
To zupełnie normalne, że z niektórymi aspektami naszego życia sobie nie radzimy. Miewamy trudności w relacjach, borykamy się z uczuciem odrzucenia, daje nam popalić nasz wewnętrzny głos, który mówi, że jesteśmy niewystarczający, że czegoś nam brakuje, lub natrafiamy na osoby, które są bardzo dla nas problematyczne i nie potrafimy sobie ułożyć z nimi relacji. Bywa też, że czujemy osamotnienie czy bezsens, lub też staramy się nie czuć uciekając w pracę czy substancje zmieniające naszą świadomość. Nasze trudności mogą również przejawiać się chorobach czy zaburzeniach snu.
Odnajdź swoje zasoby
Takie kłopoty wskazują, że gdzieś zagubiliśmy nasz potencjał. Czy to dlatego, że mamy niełatwe doświadczenia w przeszłości, czy wielokrotnie usłyszeliśmy, że jacyś jesteśmy i niestety w to uwierzyliśmy, czy też nie mamy dość kontaktu z własną siłę i potencjałem by się obronić. Dobra wiadomość jest taka, że te wszystkie zawirowania mogą być dla nas inspiracją by zyskać kontakt z naszymi zagubionymi zasobami. Naszym wewnętrznym potencjałem, do którego chwilowo nie mamy dostępu. A terapia jest właśnie procesem, którym możemy odkryć siebie i nasze ukryte możliwości.
☯ Masz ochotę sprawdzić, czy terapia jest dla Ciebie?
Zapraszam na bezpłatne spotkanie, które będzie trwało 30 min.
Zapisać się można pod numerem telefonu: 880 050 094 lub pisząc na adres annamdborys@yahoo.com

 

Zobacz też

Bezpłatne konsultacje dla Par i Rodzin

Bezpłatne konsultacje dla Par i Rodzin

Jeśli macie problemy w relacji. Trudno wam się dogadać. Awantury są w kółko na ten sam temat i nie widać żadnego rozwiązania. Nie jesteście pewni, czy chcecie być razem lub po prostu chcecie lepiej poznać swoją relację, to zapraszam.

Czuj, twórz i kochaj

Czuj, twórz i kochaj

Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania Twoich najgłębszych pragnień, tak aby stały się one inspiracją w życiu, które tworzysz każdego dnia. Będziemy czuć, tworzyć i ukochiwać nasze marzenia.